Rólunk

« A Csapat

Karrier

Részese lennél a Bátor Tábor élményterápiás alakulatának?

Jelentkezz hozzánk, hogy minél több súlyosan beteg gyereknek adhassuk vissza a gyerekkort.

Változtassunk életeket közösen!

Akiket keresünk:

Pozíció: GO! Programkoordinátor

Munkáltató: Bátor Tábor Alapítvány

Munkavégzés helye: 1135 Budapest, Reitter Ferenc utca 46.-48.; ill. 3000 Hatvan, Delelő út (táborhely), ill. külső helyszínek

Leírás: A daganatos és krónikus betegséggel élő gyermekeknek élményterápiás táborokat szervező Bátor Tábor Alapítvány GO! Tábor bárhol programjainak (kihelyezett élményterápiás programok) koordinálására munkatársat keres teljes állásba.

Jelentkezési határidő: 2017. február 19.

Személyes interjú várható időpontja: 2017. március első fele

Munkakezdés időpontja: 2017. április közepe

Munkakör, fő feladatok:

  • Részvétel a program szakmai fejlesztésében összhangban az Alapítvány táborban zajló élményterápiás programjaival
  • Részvétel magyar és külföldi GO! programok előkészítésében, koordinálásában, értékelésében
  • Részvétel potenciális partnerszervezetek felkutatásában, kapcsolatok kiépítésében Közép-Kelet-Európában
  • Meglévő szakmai kapcsolatok ápolása, szakmai támogatása
  • Részvétel az önkéntesek toborzásában, kiválasztásában, stábok összeállításában, képzésében
  • Irodai adminisztrációs feladatok

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyerekprogramok szervezésében és vezetésében szerzett több éves tapasztalat
  • Középszintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Időnkénti hétvégi és külföldi munkavégzés elfogadása, fokozott teherbírás

Kompetenciák:

  • Kiváló szervező, adminisztrációs, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, kiváló problémamegoldó készség
  • Nagyfokú kreativitás
  • Önálló munkavégzés, csapatmunkára alkalmasság, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Pedagógiai, pszichológiai vagy egyéb szociális végzettség
  • Vezetői tapasztalat a Bátor Táborban, vagy más Serious Fun Children’s Network táborban
  • Részvétel önismereti és/vagy kommunikációs tréningen
  • Gyermekcsoport-vezetői tapasztalat
  • Tréneri, felnőttcsoport-vezetői tapasztalat
  • Lengyel/szlovák nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes, professzionális színvonalon működő csapat
  • Együttműködési és tapasztalatszerzési lehetőség a nemzetközi SeriousFun Children’s Network többi tagszervezetével
  • Részvétel hazai és nemzetközi konferenciákon és képzéseken
  • Fejlődési lehetőség Magyarország egyik legsikeresebb nonprofit szervezeténél
  • Meghatározó szerep a Bátor Tábor elkötelezett önkénteseivel való munkában
  • Közös munka egy inspiráló csapatban, pozitív emberi értékek mentén

Önéletrajzod és motivációs leveled a jelentkezes@batortabor.hu e-mail címre várjuk „GO! Programkoordinátor” jeligére. Kérjük, jelentkezésedben jelezd bérigényedet is.