Rólunk

« A Csapat

Karrier

Részese lennél a Bátor Tábor élményterápiás alakulatának?

Jelentkezz hozzánk, és indítsuk együtt újra a súlyosan beteg gyerekek gyerekkorát!

Változtassunk életeket közösen!

Akiket keresünk:

Munkáltató: Bátor Tábor Alapítvány

Munkavégzés helye: 1135 Budapest, Reitter Ferenc utca 46.-48.; ill. 3000 Hatvan, Delelő út (táborhely)

Leírás: A daganatos és krónikus betegséggel élő gyermekeknek élményterápiás táborokat szervező, 15 éve működő Bátor Tábor Alapítvány – a hazai civil szféra egyik legsikeresebb szervezete – Táborvezető helyettest keres teljes állásba.

Meghosszabbított jelentkezési határidő: 2018. március 1.

Munkakezdés időpontja: április első fele

Munkakör, fő feladatok:

  • Részvétel és feladatvállalás a Program- és Önkéntesszervezés munkacsoport projektjeiben, minőségellenőrzésében, fejlesztésében, valamint lebonyolításában.
  • Táborok és évközi programok szervezése, lebonyolítása (10 napos nyári turnusok, 5 napos őszi és tavaszi turnusok, családi napok), a turnusok programjainak kialakítása, előkészítése, értékelése és fejlesztése.
  • Részvétel az önkéntesek célzott felkészítésének/képzéseinek kidolgozásában és levezetésében, értékelésében, minőségi fejlesztésében.
  • A hozzá tartozó rendezvények/projektek költségeinek megtervezése, elszámolás.
  • A táborvezető munkájának segítése, az éves szinten kijelölt feladatkörök önálló elvégzése.
  • A táboroztatásra való felkészülés, beosztások, listák elkészítése, kapcsolattartás.
  • Irodai adminisztrációs feladatok.
  • Szakmai feladatokban való együttműködés az Alapítvány többi munkacsoportjával.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyerekprogramok vagy más szociális programok szervezésében és vezetésében több éves tapasztalat
  • Legalább középszintű, munkaképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Hétvégi munkavégzés elfogadása (12-16 hétvége/év), fokozott teherbírás

Kompetenciák:

  • Kiváló szervező, adminisztrációs, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, kiváló problémamegoldó készség
  • Nagyfokú kreativitás
  • Csapatmunkára alkalmasság
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Pedagógiai, pszichológiai vagy szociális végzettség
  • Önkéntes/vezetői tapasztalat a Bátor Táborban, vagy más Serious Fun Children’s Network táborban
  • Civil szférában szerzett tapasztalat
  • Felnőtt csoportvezetői, tréning tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes, professzionális színvonalon működő csapat és szervezet
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség Magyarország egyik legsikeresebb non-profit szervezeténél
  • Meghatározó szerep a Bátor Tábor elkötelezett önkénteseivel való munkában
  • Közös munka egy inspiráló csapatban, pozitív emberi értékek mentén

A jelentkezéshez a következőket kérjük:

  • Önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével, illetve
  • egy maximum 1 oldalas írásos sztorit az alábbi témában: „Egy személyes történet, amelyből tanultam magamról valami fontosat.”

Jelentkezéseket a jelentkezes@batortabor.hu e-mail címre várjuk „Táborvezető helyettes” jeligére.

A Bátor Tábor kommunikációs csapatába gyakornokot keresünk!

Jelentkezz hozzánk, ha elkötelezett vagy társadalmi ügyek irányában, szeretnél az egyik legismertebb hazai nonprofit márkán dolgozni, közép-európai brandépítést kísérnél figyelemmel, és a gyakornoki munkád során marketingkommunikációs szakmai tudásodat szeretnél fejleszteni.

A gyakornoki munka során lehetőséged van részt venni többféle projektben, feladatkörök:

  • sajtómunka menedzselése
  • rendezvények koordinációja
  • ötletlelések
  • kommunikációs anyagok írása, grafikai koordinációja
  • social media content menedzsment
  • fotó- és sajtóadatbázis menedzselése

Jelentkezési feltétel

  • felsőfokú tanulmányok végzése kommunikációs vagy marketing szakirányon, a képzésed része a szakmai gyakorlat
  • jó írás- és kommunikációs készség
  • angol nyelv ismerete

Határidő: 2018. március 31.

Kérjük, hogy önéletrajzod és motivációs leveled az alábbi elérhetőségre küldjed el: marketing@batortabor.hu