Rólunk

« A Csapat

Karrier

Részese lennél a Bátor Tábor élményterápiás alakulatának?

Jelentkezz hozzánk, és indítsuk együtt újra a súlyosan beteg gyerekek gyerekkorát!

Változtassunk életeket közösen!

Akiket keresünk:

Digitális marketing menedzser

A Bátor Tábor digitális marketing menedzsereként fő feladatod lesz az alapítvány online fundraising stratégiájának kidolgozása és alkalmazása az alapítvány eseti és rendszeres támogatói körének a bővítése céljából.

Főbb feladatok:

  • Aktív részvétel a digitális marketing stratégia kialakításában és a hozzá kapcsolódó éves akcióterv kidolgozásában
  • Lead és donor management folyamatok teljes körű kidolgozása, különös tekintettel a rendszeres támogatói bázis bővítésére
  • A Bátor Tábor digitális környezetének fejlesztése és optimalizálása, karbantartása, kampányok elemzése
  • Új digitális platformok tesztelése és bevezetése
  • Automatizált digitális marketing folyamatok és kampányok tervezése és optimalizálása
  • Online támogatási funnel optimalizáció (hatékonyságelemzés, A/B tesztelés, szegmentálás)
  • A különböző digitális platformokon tapasztalható felhasználói viselkedés elemzése
  • Az online aktivitásokhoz kapcsolódó elemzések készítése, azok értelmezése és a következtetésekre épülő javaslattétel

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú végzettséged van (preferáltan marketing vagy kereskedelem területen),
  • 2+ év tapasztalattal rendelkezel digitális marketing és értékesítési csatornák optimalizálása területén,
  • analitikus személyiség vagy,
  • ismered a különböző webes, mobil és social media technológiákat és trendeket,
  • van gyakorlatod marketing automatizációban és integrált marketing rendszerekben,
  • proaktív és pozitív munkaszemlélettel rendelkezel,
  • tárgyalóképes az angol nyelvtudásod.

Amit kínálunk:

Egy igazán jó ügyért és egy love brandért dolgozni, és fejlődni egy inspiráló, professzionális csapatban.
Önéletrajzod és motivációs leveled a jelentkezes@batortabor.hu e-mail címre várjuk „Digitális marketing” jeligére.